Stejně jako vloni, i letos jsme měli v kalendáři našich akcí tradiční turnaj u našich „bratia“ Grand Prix Žilina, který se pro tentokrát kvůli problémům s halou přesunul do Čadci…

Letos se nám zde dařilo o mnoho více, než vloni. Turnaj byl velice kvalitně obsazen – přes 400 závodníků. Níže komentář od Žanety, trenér tentokrát nebyl na soutěži přítomen.

(Naši reprezentanti na GP Čadca 2017)

Nejprve kata náboristé… Kuba Mališ velký posun a pochvala za pěkně odcvičenou kata. Výhra v prvním kole 4:1, v druhém prohra 0:5. Pavlík Doubrava, i když bylo na začátku zaváhání, kata zacvičená pěkně a prohra o jeden bod 2:3. Filip Rončka bojoval také dobře, v prvním kole výhra 4:1, v druhém prohra 0:5. Alex Šeparović první kolo 5:0 výhra, druhé kolo prohra 1:4, velmi dobře zacvičeno. Chválím kluky za účast a bojovnost, moc mě překvapili. 🙂

Další závodníci… Klárce se v kata nedařilo. V prvním kole prohra 1:4. V kumite se setkala s Míšou v semifinále a nakonec z toho bylo 3. místo. Míša v kata všechna kola vyhrála, krom finále, tedy nakonec 2. místo. V kumite předvedla krásný výkon, ippony sázela jeden za druhým – 1. místo!

Marek prohrál jak v kata, tak v kumite. Další cenné zkušenosti. Honzík v kata první dvě kola vyhrál 5:0, pak prohra a v repasáži těsná prohra 2:3. David v kata 5:0 výhra, pak v druhém kole prohra. V repasáži výhra 5:0, v druhém kole repasáže 1:4 prohra. V kumite krásné 2. místo. Sebik v kata všechna kola vyhrál a tím pádem 1. místo! V kumite pak 3. místo. Filip v kata dvě kola výhrál a pak prohra v repasáži… Vyzkoušena nová kata, takže fajn. 

Všichni cvičili pěkně a bojovně – chválím… 🙂

Celkové výsledky tedy takto:
Sebastian Noštinský – 1. místo (KATA)
Michaela Válková – 1. místo (KUMITE)
David Svoboda – 2. místo (KUMITE)
Michaela Válková – 2. místo (KATA)
Klára Pijáková – 3. místo (KUMITE)

Sebastian Noštinský – 3. místo (KUMITE)